fbpx
Sport Zprávy

Šumperská kuželna bude hostit soustředění české reprezentace. „Máme ty nejlepší dráhy v republice,“ říká Gustav Vojtek

Na Tyršově stadionu se v těchto dnech po rekontrukci otevřela „nová kuželna“ místního Kuželkářského klubu, hráčům nabízí moderní dráhy a potřebné zázemí. Pracovně i finačně na ni přispěli i sami členové oddílu. Dnes sem zavítali Ladislav Sebök (ČSSD), člen komise mládeže a sportu Rady Olomouckého kraje a Martin Janíček (ANO 2011), zastupitel města Šumperka, které se spolu s krajem na investici podílelo.

Kuželkářský klubu je spolek, který vedou místopředseda Petr Matějka a předseda klubu Gustav Vojtek, ten k rekonstrukci dodal: „Jsme hrdí, že můžeme mít reprezentativní a zároveň nejlepší dráhy v rámci České republiky. Konečně v Šumperku můžeme kvalitně trénovat a rozvíjet náš sport.“ Zároveň poděkoval všem, kteří se na projektu podíleli.

Martin Janíček (ANO 2011) a Ladislav Sebök (ČSSD)

„Jsem rád, že se tato investiční akce se povedla. I proto se nám podařilo pozvat sem dorosteneckou reprezentaci ČR a zorganizovat jejich soustředění,“ prozradil Ladislav Sebök. Velkou poklonu si podle něj zaslouží i sami členové oddílu kuželek za vše co pro rekonstrukci udělali, stejně jako Olomoucký kraj a město Šumperk.

V rámci prohlídky si všichni pozvaní společně zahráli. Martin Janíček následně dodal: „Investice byla důležitá a čekalo se na ni řadu let. Díky tomu dnes máme v Šumperku další sportoviště, které splňuje náročné parametry pro pořádání významných akcí.“

Jeden komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..