fbpx
Florbal Sport

Asper jede naplno, 36 bodů drží Šumperk na špici tabulky, a pokaždé je na co koukat!

Hlavní mužský tým A šumperského florbalového oddílu Asper si už několik týdnů drží jasné čelo v tabulce Divize E. Jediným týmem, který borce dokázal porazit v bojích letošní sezóny 2019/2020, se po 11 týdnech jasných výher stal 1. FBK Eagles Orlová, a to při dnešním zápase 4:3 na vlastní půdě. „Kolegovi v práci jsem slíbil, že Šumperk porazíme, a tak se stalo,“ řekl po zápase trenér Orlové, která je aktuálně uprostřed tabulky.

Naopak veliké překvapení panovalo včera na půdě Zlín Lions, které Asper přečíslil výsledkem 1:11. Po skončení utkání hostující trenér šumperským přiznal: „Asper nás přehrál fyzicky i psychickou připraveností.“ Pro hráče tím končí perné 3 týdny pauzy od pohodlí domácí haly, řada skalních fanoušků však i během nich Asper Šumperk na cestách doprovázela.

Úspěšný zápas Asper Šumperk na domácí půdě
ilustrační foto, autor: Miroslav Pergl

Hned další příležitostí fandit našim florbalistům bude v neděli 8.12.2019 od 14:00 proti FBC ZŠ Uničov, a to tradičně ve sportovní hale Gymnázia Šumperk. „Už druhou sezónu chystáme divákům kvalitní komentář a hudbu, profesionální organizaci, soutěže o hodnocené ceny, a především zážitek s férové akční hry,“ zve na domácí utkání hrající předseda klubu Petr Matěj.

Fanshop florbalovému klubu Asper Šumperk

V posledních měsících se v Šumperku zájem o florbal velmi zvýšil, nově navíc fanoušci mohou nakupovat v klubovém Fanshopu Asper. To potvrzdil i hrající trenér Ondřej Mrázek: „Nejen naše družstvo A mužů, ale také B muži, ženy, junioři, dorost, starší žáci a elévové reprezentují v barvách Asperu sílu nasazení celého klubu.“

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..