fbpx
Kultura Politika

Přes 10.000 Kč vydělal punč se senátorem Adámkem v charitativním stránku

V průběhu prodeje vánočního punče na náměstí Míru v Šumperku se senátorem Mirek Adámkem se letos podařilo vybrat přes 10 tisíc korun. Výtěžek obdrželi zástupci iniciativy Děti dětem. Charitativní akce proběhla ve čtvrtek 5. prosince v rámci vánočních trhů.

„Rád bych poděkoval všem lidem, kteří akci podpořili. K našemu stánku přišly davy lidí, dvě hodiny jsme se nezastavili a prodávali jeden punč za druhým. Ale stálo to za to!“ zdůraznil Miroslav Adámek. Výtěžek pomůže sdružení Děti dětem, které zastřešuje akce pro děti a mládež, pořádané na podporu charitativních projektů, přesněji dětí, jenž potřebují podat pomocnou ruku.

zdroj: archiv Mirka Adámka

Návštěvníci šumperských trhů se v průběhu čtvrtečního odpoledne mohli nejen zahřát punčem a pomoct tak potřebným, ale zároveň měli příležitost se senátora zeptat na věci, které je zajímají.

„Zrovna jsem se vrátil ze Senátu, kde jsme řešili novelu zákona o státní sociální podpoře. Rovnou jsem se tak lidí mohl zeptat, co si o tomto tématu myslí a jak by hlasovali,“ dodal senátor zvolený za Šumpersko a Jesenicko. 

zdroj: archiv Mirka Adámka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..