Finanční podpora

ŠUMPERK 24 vám pravidelně přináší informace z mnoha úhlů pohledu, a to i takové, kterým se ostatní šumperská média vyhýbají. My však věříme, že prostor je třeba dát každému, abychom si pak mohli co nejlépe udělat vlastní názor. Proto nejsme a nikdy nechceme být závislí na dotacích, žadné investiční skupině, reklamní agentuře, ani na příspěvků městské pokladny nebo jakýchkoli z politických stran.

Jediný způsob pro udržení naší nezávislosti je proto financovaní přímo od Vás, čtenářů portálu ŠUMPERK 24. Děkujeme za vaši přízeň!


Bankovní převod

číslo účtu: 2301467914 / 2010 (Fio banka, a.s.)
variabilní symbol: 001 (finanční příspěvek)


Bezpečný převod kartou

V případě zájemu můžete částku zvýšit v násobcích po 50 Kč, poté prosím klepněte na Zaplatit a budete přesměrování na platební bránu. Děkujeme vám!

50,00 Kč


Redakce a tým spolupracovníků ŠUMPERK 24 je tu pro vás už od roku 2017, jsme nezávislý spolek žurnalistů ze Šumperka. Vaše podpora je dobrovolná a anonymní, příspěvek bude použit k financování činnosti. Věřte, že již tak zdárně nepatrná částka jako 50 Kč měsíčně dokáže udělat velký rozdíl v tom, co jsme schopni pro vás dělat.

Svobodné šíření informací dokáže změnit
město i celou společnost k lepšímu.